Logowanie

 

Katedra Nauk Humanistycznych
i Społecznych

Zapytania ofertowe

ZAPYTANIE OFERTOWE

W związku z realizacją projektu pn. „Innowacyjna Uczelnia - Innowacyjny Nauczyciel” Studium Nauk Humanistycznych i Społecznych Politechniki Wrocławskiej zaprasza do składania ofert na realizację szkolenia „Origin: Podstawy analizy danych w środowisku programu”

 1. ZAMAWIAJĄCY

Politechnika Wrocławska, Studium Nauk Humanistycznych i Społecznych, Wybrzeże Wyspiańskiego 27, 50-370 Wrocław, NIP 8960005851

2. KOD CPV: 80500000-9 – usługi szkoleniowe

3. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

  • Temat szkolenia „Origin: Podstawy analizy danych w środowisku programu”
  • Liczba godzin szkolenia: 7 godzin (1 godzina = 45 minut)
  • Termin realizacji usługi:
    • luty 2019r.
    • zajęcia prowadzone w godz. 8:00 -15:00.
  • Liczba nauczycieli akademickich uczestniczących w zajęciach: 4 osoby
  • Miejsce realizacji usługi: Studium Nauk Humanistycznych i Społecznych budynek C-7, Plac Grunwaldzki 11, 50-378 Wrocław (Zamawiający dopuszcza możliwość przeprowadzenia szkolenia w siedzibie Wykonawcy, jeśli z przyczyn technicznych nie jest możliwe zrealizowanie usługi w siedzibie Zamawiającego). Zamawiający udostępni na potrzeby realizacji zajęć salę przystosowaną do wymagań dydaktycznych określonych poniżej (wyposażenie m.in. projektor, klimatyzacja, flipchart, komputery z dostępem do Internetu). W gestii Wykonawcy jest zapewnienie oprogramowania niezbędnego do przeprowadzenia szkolenia, przygotowanie wszelkich niezbędnych materiałów szkoleniowych w formie papierowej, podręczników, plików ćwiczeniowych, itp.
  • Minimalne wymagania dotyczące prowadzącego szkolenia:
    • trener posiada wykształcenie wyższe i certyfikaty, uprawnienia umożliwiające przeprowadzenie danego szkolenia;
    • trener posiada co najmniej 2 lata doświadczenia w prowadzeniu zajęć z tematu, którego dotyczy szkolenie.
  • Obowiązkowy BILANS KOMPETENCJI: trener szkolenia zobowiązany jest do przeprowadzenia na rozpoczęcie zajęć PRE-TESTU w wybranej przez siebie formie (np. test pisemny, wywiad, prezentacja, obserwacja, inne) przy obowiązkowym przyjęciu następującej struktury oceny: ocena 1 – bardzo niski poziom kompetencji, 2 – niski poziom kompetencji, 3 – średni poziom kompetencji, 4 – wysoki poziom kompetencji, 5 – bardzo wysokim poziom kompetencji, 6 – wzorowy poziom kompetencji. Badanie w analogicznej formie musi zostać powtórzone na koniec zajęć (POST-TEST) w celu zdiagnozowania zmiany poziomu kompetencji.
  • Minimalny zakres merytoryczny szkolenia: Uczestnicy kursu zdobywają praktyczne umiejętności wykorzystywania programu Origin do prowadzenia analizy danych w bardzo szerokim zakresie. Zdobywają wiedzę o dostępnych procedurach analizy i ich parametrach. Zdobyta w tym zakresie wiedza poszerzona jest o technikę definiowania raportów, w których wyniki analiz są jedną z ważniejszych pozycji, obok tabelarycznych zestawień danych i wykresów.
  • Wykorzystane metody dydaktyczne w ramach szkolenia
    • Metoda podająca, wyjaśniająca
    • Metoda praktyczna, ćwiczenia z wykorzystaniem specjalistycznego programu
  • Preferowana forma prowadzenia szkoleń
    • Zajęcia warsztatowe
    • Zindywidualizowane formy doradztwa
    • Dyskusja
    • Ćwiczenia

4. KRYTERIA WYBORU OFERENTA

Zamawiający dokona oceny ważnych ofert podczas dwóch etapów: Etap 1 –Zamawiający dokona oceny spełnienia przez Wykonawcę warunków udziału w postępowaniu na podstawie żądanych dokumentów, zgodnie z formułą „spełnia –nie spełnia”. Etap 2 –W przypadku złożenia ofert przez więcej, niż jednego Wykonawcę, spełniającego warunki udziału w postępowaniu, Zamawiający dokona oceny ważnych ofert na podstawie poniższego kryterium:

Lp. Opis kryteriów i sposób oceny Waga
1.

Cena

W kryterium cena oferty /C/ zostanie zastosowany wzór: liczba punktów C = (Cmin / C bad) ×70

gdzie:

Cmin - cena brutto najniższa spośród wszystkich ofert

Cbad - cena brutto podana w ofercie

Maksymalną liczba punków (70 pkt.) uzyska oferta z najniższą ceną. Pozostałe oferty otrzymają proporcjonalnie mniejszą liczbę punktów.

Uwaga:

Zwalnia się od podatku usługi kształcenia zawodowego lub przekwalifikowania zawodowego zgodnie z art. 43 ust. 1 pkt 29 lit. c) ustawy z dn. 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług (Dz.U. 2016 poz. 710).

70%
2. 

Doświadczenie

Liczba godzin szkoleniowych (h=45 min.) prowadzonych z tematyki szkolenia w okresie ostatnich dwóch lat przed datą publikacji ogłoszenia.

Ocenie będą podlegały tylko usługi wymienione w Załączniku nr 1 do zapytania ofertowego.

Za każde 15 godzin szkoleniowych (h=45 min.) zgodne z powyższym opisem można uzyskać 5 punktów; maksymalna liczba punków w tym kryterium to 30 pkt.

30%

5. ODRZUCENIE OFERT

Zamawiający zastrzega sobie wyłączenie oferenta z niniejszego postępowania w przypadku:

  • niespełnienia warunków udziału w postępowaniu;
  • niezgodności oferty z niniejszym zapytaniem;
  • przedstawienia przez Wykonawcę informacji nieprawdziwych. 

 

6. UNIEWAŻNIENIE POSTĘPOWANIA:

Zamawiający zastrzega sobie możliwość unieważnienia postępowania bez podania przyczyny.  

7. WARUNKI I TERMIN ZŁOŻENIA OFERTY

Proponowana przez Wykonawcę cena musi zawierać wszystkie koszty związane z realizacją usługi. Koszt pracy trenera obejmuje koszty dojazdu, zakwaterowania, wyżywienia, opracowanie materiałów szkoleniowych i dodatkowe wsparcie w trakcie szkolenia. Ofertę prosimy dostarczyć do biura projektu Studium Nauk Humanistycznych i Społecznych PWr, Plac Grunwaldzki 11, piętro 10, pokój 1003 w godz. 9-14, bądź wysłać mailowo na adres: a.kaczmarek@pwr.edu.pl w nieprzekraczalnym terminie do dnia 29.11.2018r. (czwartek) do godz.14:00. Oferta musi posiadać wypełniony załącznik nr 1 i załącznik nr 2 do oferty.

8. INFORMACJE DODATKOWE

Dodatkowych informacji udziela Anna Kaczmarek tel. 71 320 30 57 w godz. 9-14, mail: a.kaczmarek@pwr.edu.pl

Informacje dot. projektu oraz innych planowanych szkoleń znajdują się na stronie http://snhis.pwr.edu.pl w zakładce PROJEKT Innowacyjna Uczelnia – Innowacyjny nauczyciel.

9. FINANSOWANIE

  • Zamówienie jest współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach projektu pn.: „Innowacyjna uczelnia – Innowacyjny nauczyciel” realizowanego z Działania 3.4. Zarządzanie w instytucjach szkolnictwa wyższego, Oś III. Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju. Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.
  • Wyłoniony Wykonawca zostanie rozliczony na podstawie faktur VAT/rachunku do umowy zlecenia. Zapłata nastąpi w terminie 30 dni od daty złożenia faktury VAT/rachunku do umowy zlecenia przez Wykonawcę. 

 

Załączniki:

  1. Wzór oferty
  2. Oświadczenie wykonawcy o braku powiązań z beneficjentem

 

Załączniki

zal_2_do_zapytania_origin.docx [ .docx ]

zal_1_do_zapytania_origin.docx [ .docx ]

Politechnika Wrocławska © 2024

Nasze strony internetowe i oparte na nich usługi używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. Ochrona danych osobowych »

Akceptuję