Wrześniowe szkolenia w projekcie Innowacyjna Uczelnia – Innowacyjny Nauczyciel

Data: 01.07.2018

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Zapraszamy do udziału w nieodpłatnych szkoleniach dla pracowników Politechniki Wrocławskiej w ramach projektu „Innowacyjna Uczelnia – Innowacyjny Nauczyciel”, które będą realizowane we wrześniu 2018 roku.

Oferta szkoleniowa na wrzesień obejmuje następujące kursy z zakresu dydaktyki w języku obcym oraz umiejętności informatycznych:

• Advanced Academic English (60h)
  • Advanced Translation Academy (30h)
  • American Academic English & British Academic English (30h)
  • Academic Writing (30h) · Intensywny kurs konwersacyjny z języka angielskiego (30h)
  • Podstawy użytkowania platformy e-learningowej i tablicy elektronicznej (32h)
  • Zaawansowane wykorzystanie platformy e-learningowej w procesie kształcenia (32h)

Szkolenia są dostępne dla nauczycieli akademickich zatrudnionych na Politechnice Wrocławskiej (nieprzebywających w terminie szkolenia na urlopie lub zwolnieniu).

Zapisy odbywają się przez stronę zapisów w ePortalu PWr i trwają do 31 lipca 2018 r.

Szczególowe informacje dotyczące projektu i dokładne terminy szkoleń dostępne są w zakładce projektu.