Międzynarodowa konferencja IPDIH 2018

Data: 25.05.2018

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Doskonaleniu kompetencji nauczyciela w procesie nauczania ma służyć International Conference on Professional Development of Instructors in Higher Education and Training Institutions (IPDIH 2018), która 12 - 13 grudnia 2018 r. odbędzie się w Indiach.

Spotkanie odbywa się w ramach projektu finansowanego przez Unię Europejską z programu Erasmus+ “Establishment of Capacity Building Centers as a sustainable solution to raise the standards of teaching staff in Indian HEIs” (CABCIN), a jego współorganizatorem - i koordynatorem ww. projektu - jest Studium Nauk Humanistycznych i Społecznych Politechniki Wrocławskiej. Patronat nad wydarzeniem objął rektor prof. Cezary Madryas.

Gospodarzem spotkania będzie nasza partnerska uczelnia z Vadodara, natomiast udział w IPDIH 2018 potwierdzili członkowie komitetów naukowych i partnerzy konsorcjum (m.in. z Europy i Azji), jak również reprezentanci szkół wyższych i świata biznesu.

Celem spotkania jest wymiana wiedzy i doświadczeń na temat dobrych praktyk związanych z doskonaleniem kompetencji nauczyciela w procesie nauczania i uczenia się w środowisku akademickim.

Strona internetowa »